MAX Gadomscy – Wytwórnia Betonu Towarowego

Wytwórnia betonu MAX Gadomscy jest polską rodzinną firmą, której właścicielami są Zbigniew Gadomski oraz Michał Gadomski. Firma powstała w 2001 roku i działa na rynku budowlanym nieprzerwanie do chwili obecnej. Jest jedną z największych firm budowlanych na Mazowszu.

Przedmiotem działalności firmy jest wytwarzanie różnego rodzaju mieszanek betonowych, produkowanych na najlepszych surowcach do tego przeznaczonych (Cement Ożarów, kruszywa OSKM), produkcja prefabrykatów budowlanych na najnowocześniejszej linii produkcyjnej TECHMATIC (produkcja kostki brukowej, galanterii ogrodowej) oraz usługi budowlane.

Nasza wytwórnia dysponuje najnowocześniejszym węzłem TECWILL SUPER COBRA o wydajności 120m3/godz. oraz węzełem zapasowym STETTER.

Specjalistyczny i nowoczesny sprzęt: pompy do betonu, betonomieszarki pozwalają sprawnie i w krótkim terminie realizować zamówienia Klientów.

Nadzór nad jakością produkcji sprawuje nasze laboratorium. Produkujemy beton zgodnie z obowiązującymi polskimi i europejskimi normami.